Curse Anieș - Măieru
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri
Nu a circulat? Semnalați aici (2 comentarii)
Cursa pleacă la 05:39 din stația Centru Statie de autobuz din Anieș.
Călătoriți cu Microbuz pe traseul Sant - Bistrita
Veți ajunge la ora 05:47 în stația Statie Autobus Centru (la sala veche de nunti) din Măieru.
L | M | M | J | V | S | D |
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri
Nu a circulat? Semnalați aici (6 comentarii)
Cursa pleacă la 07:24 din stația Centru Statie de autobuz din Anieș.
Călătoriți cu Microbuz pe traseul RETUR Bistrita - Rodna
Veți ajunge la ora 07:30 în stația Statie Autobus Centru (la sala veche de nunti) din Măieru.
L | M | M | J | V | S | D |
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri
Nu a circulat? Semnalați aici (2 comentarii)
Cursa pleacă la 08:24 din stația Centru Statie de autobuz din Anieș.
Călătoriți cu Microbuz pe traseul Sant - Bistrita
Veți ajunge la ora 08:32 în stația Statie Autobus Centru (la sala veche de nunti) din Măieru.
L | M | M | J | V | S | D |