Curse Belinț - Oradea
13:47
4h 13m
18:00
69lei
Vezi detalii
AUTOGENN
CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL
Nu a circulat? Semnalați aici (17 comentarii)
Cursa pleacă la 13:47 din stația Statie Belint din Belinț.
Călătoriți cu Microbuz cu dotările pe traseul Brad - Deva - Timisoara
Veți ajunge la ora 18:00 în stația CDI - Gara Oradea din Oradea.
Durată: 4h 13min
Zile de circulație:
L | M | M | J | V | S | D |
69lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 04/2024