Curse Haag - Calais
03:30
12h 00m
15:30
60£
Vezi detalii
Cursa pleacă la 03:30 din stația Autohof Haag - Peco Shell A8, Km.42,5 din Haag.
Călătoriți cu Autocar pe traseul A4: ROMANIA (Radauti) - ANGLIA (Londra)
Veți ajunge la ora 15:30 în stația Port din Calais.
Durată: 12h 00min
Zile de circulație:
L | M | M | J | V | S | D |
60£
Sursa: TARSINCOM S.R.L. | Ultima actualizare: 01/2024