Curse Haag - Dover
03:30
13h 00m
16:30
60£
Vezi detalii
Cursa pleacă la 03:30 din stația Autohof Haag - Peco Shell A8, Km.42,5 din Haag.
Călătoriți cu Autocar pe traseul A4: ROMANIA (Radauti) - ANGLIA (Londra)
Veți ajunge la ora 16:30 în stația Port din Dover.
Durată: 13h 00min
Zile de circulație:
L | M | M | J | V | S | D |
60£
Sursa: TARSINCOM S.R.L. | Ultima actualizare: 01/2024