Curse Hărman - Nehoiu
07:15
2h 17m
09:32
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii
Transbus Codreanu
Transbus SA
Informaţii neactualizate de 2 ani. Se zice că circulă (54 comentarii)
Cursa pleacă la 07:15 din stația Ramificatie Harman din Hărman.
Călătoriți cu Autocar pe traseul 3 Brasov - Buzau
Veți ajunge la ora 09:32 în stația Statie Nehoiu din Nehoiu.
Durată: 2h 17min
Zile de circulație:
L | M | M | J | V | S | D |
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2022