Curse Năsăud - Sângeorz-Băi
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri
Nu a circulat? Semnalați aici (3 comentarii)
Cursa pleacă la 12:18 din stația Autogara Exmitiani SRL din Năsăud.
Călătoriți cu Microbuz pe traseul Bistrita - Rodna
Veți ajunge la ora 13:16 în stația Statie Autobus Centru (langa Primarie) din Sângeorz-Băi.
L | M | M | J | V | S | D |
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri
Nu a circulat? Semnalați aici (5 comentarii)
Cursa pleacă la 13:48 din stația Autogara Exmitiani SRL din Năsăud.
Călătoriți cu Microbuz pe traseul Bistrita - Sant
Veți ajunge la ora 14:48 în stația Statie Autobus Centru (langa Primarie) din Sângeorz-Băi.
L | M | M | J | V | S | D |
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri
Nu a circulat? Semnalați aici (5 comentarii)
Cursa pleacă la 15:03 din stația Autogara Exmitiani SRL din Năsăud.
Călătoriți cu Microbuz pe traseul Bistrita - Sant
Veți ajunge la ora 16:03 în stația Statie Autobus Centru (langa Primarie) din Sângeorz-Băi.
L | M | M | J | V | S | D |