Curse Tășad - Beiuș
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi, vineri și sâmbătă
Nu a circulat? Semnalați aici (8 comentarii)
Cursa pleacă la 07:36 din stația Statie Tasad din Tășad.
Călătoriți cu Microbuz pe traseul Oradea - Beius - Stei - Baita
Veți ajunge la ora 08:15 în stația Autogara Omnitrans SA din Beiuș.
L | M | M | J | V | S | D |
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri
Nu a circulat? Semnalați aici (8 comentarii)
Cursa pleacă la 08:36 din stația Statie Tasad din Tășad.
Călătoriți cu Microbuz pe traseul Oradea - Beius - Stei - Baita
Veți ajunge la ora 09:10 în stația Judecatorie din Beiuș.
L | M | M | J | V | S | D |
Nu a circulat? Semnalați aici (8 comentarii)
Cursa pleacă la 09:36 din stația Statie Tasad din Tășad.
Călătoriți cu Microbuz cu dotările pe traseul Oradea - Beius - Stei - Baita
Veți ajunge la ora 10:10 în stația Judecatorie din Beiuș.
L | M | M | J | V | S | D |
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri
Nu a circulat? Semnalați aici (8 comentarii)
Cursa pleacă la 10:21 din stația Statie Tasad din Tășad.
Călătoriți cu Microbuz pe traseul Oradea - Beius - Stei - Baita
Veți ajunge la ora 10:55 în stația Judecatorie din Beiuș.
L | M | M | J | V | S | D |
Nu a circulat? Semnalați aici (8 comentarii)
Cursa pleacă la 11:21 din stația Statie Tasad din Tășad.
Călătoriți cu Microbuz cu dotările pe traseul Oradea - Beius - Stei - Baita
Veți ajunge la ora 12:00 în stația Autogara Omnitrans SA din Beiuș.
L | M | M | J | V | S | D |
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri
Nu a circulat? Semnalați aici (8 comentarii)
Cursa pleacă la 11:21 din stația Statie Tasad din Tășad.
Călătoriți cu Microbuz pe traseul Oradea - Beius - Stei - Baita
Veți ajunge la ora 11:55 în stația Judecatorie din Beiuș.
L | M | M | J | V | S | D |
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri
Nu a circulat? Semnalați aici (8 comentarii)
Cursa pleacă la 12:51 din stația Statie Tasad din Tășad.
Călătoriți cu Microbuz pe traseul Oradea - Beius - Stei - Baita
Veți ajunge la ora 13:25 în stația Judecatorie din Beiuș.
L | M | M | J | V | S | D |
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri
Nu a circulat? Semnalați aici (8 comentarii)
Cursa pleacă la 13:21 din stația Statie Tasad din Tășad.
Călătoriți cu Microbuz pe traseul Oradea - Beius - Stei - Baita
Veți ajunge la ora 13:55 în stația Judecatorie din Beiuș.
L | M | M | J | V | S | D |
Nu a circulat? Semnalați aici (8 comentarii)
Cursa pleacă la 13:21 din stația Statie Tasad din Tășad.
Călătoriți cu Microbuz cu dotările pe traseul Oradea - Beius - Stei - Baita
Veți ajunge la ora 14:00 în stația Autogara Omnitrans SA din Beiuș.
L | M | M | J | V | S | D |
Nu a circulat? Semnalați aici (8 comentarii)
Cursa pleacă la 13:51 din stația Statie Tasad din Tășad.
Călătoriți cu Microbuz cu dotările pe traseul Oradea - Beius - Stei - Baita
Veți ajunge la ora 14:30 în stația Autogara Omnitrans SA din Beiuș.
L | M | M | J | V | S | D |
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri
Nu a circulat? Semnalați aici (8 comentarii)
Cursa pleacă la 13:51 din stația Statie Tasad din Tășad.
Călătoriți cu Microbuz pe traseul Oradea - Beius - Stei - Baita
Veți ajunge la ora 14:25 în stația Judecatorie din Beiuș.
L | M | M | J | V | S | D |
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri
Nu a circulat? Semnalați aici (8 comentarii)
Cursa pleacă la 14:51 din stația Statie Tasad din Tășad.
Călătoriți cu Microbuz pe traseul Oradea - Beius - Stei - Baita
Veți ajunge la ora 15:25 în stația Judecatorie din Beiuș.
L | M | M | J | V | S | D |
Nu a circulat? Semnalați aici (8 comentarii)
Cursa pleacă la 15:36 din stația Statie Tasad din Tășad.
Călătoriți cu Microbuz cu dotările pe traseul Oradea - Beius - Stei - Baita
Veți ajunge la ora 16:10 în stația Judecatorie din Beiuș.
L | M | M | J | V | S | D |
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri
Nu a circulat? Semnalați aici (8 comentarii)
Cursa pleacă la 16:06 din stația Statie Tasad din Tășad.
Călătoriți cu Microbuz pe traseul Oradea - Beius - Stei - Baita
Veți ajunge la ora 16:45 în stația Autogara Omnitrans SA din Beiuș.
L | M | M | J | V | S | D |
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri
Nu a circulat? Semnalați aici (8 comentarii)
Cursa pleacă la 17:21 din stația Statie Tasad din Tășad.
Călătoriți cu Microbuz pe traseul Oradea - Beius - Stei - Baita
Veți ajunge la ora 17:55 în stația Judecatorie din Beiuș.
L | M | M | J | V | S | D |
Nu a circulat? Semnalați aici (8 comentarii)
Cursa pleacă la 18:21 din stația Statie Tasad din Tășad.
Călătoriți cu Microbuz cu dotările pe traseul Oradea - Beius - Stei - Baita
Veți ajunge la ora 18:55 în stația Judecatorie din Beiuș.
L | M | M | J | V | S | D |
Nu a circulat? Semnalați aici (8 comentarii)
Cursa pleacă la 19:51 din stația Statie Tasad din Tășad.
Călătoriți cu Microbuz cu dotările pe traseul Oradea - Beius - Stei - Baita
Veți ajunge la ora 20:25 în stația Judecatorie din Beiuș.
L | M | M | J | V | S | D |