Curse Tășad - Hidișelu de Jos
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi, vineri și sâmbătă
Nu a circulat? Semnalați aici (18 comentarii)
Cursa pleacă la 06:24 din stația Statie Tasad din Tășad.
Călătoriți cu Microbuz pe traseul RETUR Oradea - Beius - Stei - Baita
Veți ajunge la ora 06:30 în stația Statie Hidiselu de Jos din Hidișelu de Jos.
L | M | M | J | V | S | D |
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri
Nu a circulat? Semnalați aici (18 comentarii)
Cursa pleacă la 07:39 din stația Statie Tasad din Tășad.
Călătoriți cu Microbuz pe traseul RETUR Oradea - Beius - Stei - Baita
Veți ajunge la ora 07:45 în stația Statie Hidiselu de Jos din Hidișelu de Jos.
L | M | M | J | V | S | D |
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri
Nu a circulat? Semnalați aici (18 comentarii)
Cursa pleacă la 08:09 din stația Statie Tasad din Tășad.
Călătoriți cu Microbuz pe traseul RETUR Oradea - Beius - Stei - Baita
Veți ajunge la ora 08:15 în stația Statie Hidiselu de Jos din Hidișelu de Jos.
L | M | M | J | V | S | D |
Nu a circulat? Semnalați aici (18 comentarii)
Cursa pleacă la 08:39 din stația Statie Tasad din Tășad.
Călătoriți cu Microbuz cu dotările pe traseul RETUR Oradea - Beius - Stei - Baita
Veți ajunge la ora 08:45 în stația Statie Hidiselu de Jos din Hidișelu de Jos.
L | M | M | J | V | S | D |
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri
Nu a circulat? Semnalați aici (18 comentarii)
Cursa pleacă la 09:24 din stația Statie Tasad din Tășad.
Călătoriți cu Microbuz pe traseul RETUR Oradea - Beius - Stei - Baita
Veți ajunge la ora 09:30 în stația Statie Hidiselu de Jos din Hidișelu de Jos.
L | M | M | J | V | S | D |
Nu a circulat? Semnalați aici (18 comentarii)
Cursa pleacă la 10:24 din stația Statie Tasad din Tășad.
Călătoriți cu Microbuz cu dotările pe traseul RETUR Oradea - Beius - Stei - Baita
Veți ajunge la ora 10:30 în stația Statie Hidiselu de Jos din Hidișelu de Jos.
L | M | M | J | V | S | D |
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri
Nu a circulat? Semnalați aici (18 comentarii)
Cursa pleacă la 11:39 din stația Statie Tasad din Tășad.
Călătoriți cu Microbuz pe traseul RETUR Oradea - Beius - Stei - Baita
Veți ajunge la ora 11:45 în stația Statie Hidiselu de Jos din Hidișelu de Jos.
L | M | M | J | V | S | D |
Nu a circulat? Semnalați aici (18 comentarii)
Cursa pleacă la 12:39 din stația Statie Tasad din Tășad.
Călătoriți cu Microbuz cu dotările pe traseul RETUR Oradea - Beius - Stei - Baita
Veți ajunge la ora 12:45 în stația Statie Hidiselu de Jos din Hidișelu de Jos.
L | M | M | J | V | S | D |
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri
Nu a circulat? Semnalați aici (18 comentarii)
Cursa pleacă la 13:39 din stația Statie Tasad din Tășad.
Călătoriți cu Microbuz pe traseul RETUR Oradea - Beius - Stei - Baita
Veți ajunge la ora 13:45 în stația Statie Hidiselu de Jos din Hidișelu de Jos.
L | M | M | J | V | S | D |
Nu a circulat? Semnalați aici (18 comentarii)
Cursa pleacă la 14:39 din stația Statie Tasad din Tășad.
Călătoriți cu Microbuz cu dotările pe traseul RETUR Oradea - Beius - Stei - Baita
Veți ajunge la ora 14:45 în stația Statie Hidiselu de Jos din Hidișelu de Jos.
L | M | M | J | V | S | D |
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri
Nu a circulat? Semnalați aici (18 comentarii)
Cursa pleacă la 14:39 din stația Statie Tasad din Tășad.
Călătoriți cu Microbuz pe traseul RETUR Oradea - Beius - Stei - Baita
Veți ajunge la ora 14:45 în stația Statie Hidiselu de Jos din Hidișelu de Jos.
L | M | M | J | V | S | D |
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri
Nu a circulat? Semnalați aici (18 comentarii)
Cursa pleacă la 16:09 din stația Statie Tasad din Tășad.
Călătoriți cu Microbuz pe traseul RETUR Oradea - Beius - Stei - Baita
Veți ajunge la ora 16:15 în stația Statie Hidiselu de Jos din Hidișelu de Jos.
L | M | M | J | V | S | D |
Nu a circulat? Semnalați aici (18 comentarii)
Cursa pleacă la 16:39 din stația Statie Tasad din Tășad.
Călătoriți cu Microbuz cu dotările pe traseul RETUR Oradea - Beius - Stei - Baita
Veți ajunge la ora 16:45 în stația Statie Hidiselu de Jos din Hidișelu de Jos.
L | M | M | J | V | S | D |
Nu a circulat? Semnalați aici (18 comentarii)
Cursa pleacă la 18:09 din stația Statie Tasad din Tășad.
Călătoriți cu Microbuz cu dotările pe traseul RETUR Oradea - Beius - Stei - Baita
Veți ajunge la ora 18:15 în stația Statie Hidiselu de Jos din Hidișelu de Jos.
L | M | M | J | V | S | D |